Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Param var ama mutsuzum param için benimle ilgilenilmesinden mutsuzsanız, tam size göre makale hazırladım. Ben hakan 40 yaşındayım bende her erkek gibi doğal olarak bayan arkadaş arıyorum. Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum ama param için beni sevmesinler diyorsanız benimle tanışma şansını kendinize vermeniz gerekiyor. Tanışma şansı verdiğinizde siz nasıl erkekten karşılıksız ilgi alaka sevgi bekliyorsanız aynı şekilde benimde size karşı ne kadar yakın hissedeceğim ilk görüşmede belli olur.

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum ama size nasıl güvenebilirim.

İnternetten iletişim numaramı alıp sadece telefonda konuşarak karşında ki erkeğe güvenemezsiniz. Aynı şekilde erkekte kadına güvenemez. İlk adım dışarıda görüşmektir. Bir insanı dışarıda görüşerek yavaş yavaş tanımaya başlayabilirsiniz. İnternette tanıdığınız erkek veya kadın çok iyi biride olabilir veya sahtekarda olabilir bu durumu anlamanın yolu ilk olarak telefonda isteklerinizi ve meraklarınızı doğrudan söyleyerek sizleri ne kadar tatmin ettiğine bağlıdır. Telefon konuşmasını oldukça kısa tutmak en faydalı olanıdır. Bir insanın telefonda günlerce hatta aylarca tanımaya çalışırsanız konuştuğunuz kişi iyi ve doğru kişi olsan bile kaybedersiniz. Tefefon konuşmaları uzadıkça doğru kişi size kötü kişi gibi gelmeye başar.

Tanışmada dikkat edilmesi gerekenler nelerdir

Erkek veya kadın tanışmaya karar verdi. Whatsabın da saçma sapan resimler varsa kurnazlığın belirtilerindendir. Telefonun tuşlarına bastınız ve sonuna kadar çaldırdınız sonunda telefona bakmadı kurnazlık belirtilerindendir. Karşılıklı telefonda konuşma şansı buldunuz ve konuşmaya başladınız. Yalan söyleme olasılığını hissettiğinizde vazgeçebilirsiniz. Görüşmek istiyorsunuz fakat görüşmeden önce zaman kaybı olmasın diye görüntülü arama yapmak istiyorsunuz, biri digerine süpriz olsun görüştüğüm de görürsün diyorsa hiç şüphe yoktur ki sıkıntı vardır. Görüntülü aramayı istemeyen kişiden hemen vazgeçebilirsiniz. bu kişi doğru kişi değildir. Görüntülü konuşma da gerçekleşti görüşme zamanı geldiğinde biri diğer kişiye zamanında gelmediyse, görüşmeye zamanında gelmediyse o kişiden hemen vazgeçebilirsiniz. Çünkü ilk görüşmede sorumluluktan sınıfta kalmıştır. Sayabileceğim bir çok dikkat edilmesi gerenken basit şeyler var ama şimdilik ilk aklıma gelenler bunlar.

Benimle tanışmak isteyen bayan arkadaşlar lütfen iletişime tıklayınız.

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum” için bir yorum

  • Mart 18, 2020 tarihinde, saat 10:30 am
    Permalink

    Dost.aryan.bayanlar.ist.sancaktepe..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir