Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Param var ama mutsuzum param için benimle ilgilenilmesinden mutsuzsanız, tam size göre makale hazırladım. Ben hakan 40 yaşındayım bende her erkek gibi doğal olarak bayan arkadaş arıyorum. Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum ama param için beni sevmesinler diyorsanız benimle tanışma şansını kendinize vermeniz gerekiyor. Tanışma şansı verdiğinizde siz nasıl erkekten karşılıksız ilgi alaka sevgi bekliyorsanız aynı şekilde benimde size karşı ne kadar yakın hissedeceğim ilk görüşmede belli olur.

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum ama size nasıl güvenebilirim.

İnternetten iletişim numaramı alıp sadece telefonda konuşarak karşında ki erkeğe güvenemezsiniz. Aynı şekilde erkekte kadına güvenemez. İlk adım dışarıda görüşmektir. Bir insanı dışarıda görüşerek yavaş yavaş tanımaya başlayabilirsiniz. İnternette tanıdığınız erkek veya kadın çok iyi biride olabilir veya sahtekarda olabilir bu durumu anlamanın yolu ilk olarak telefonda isteklerinizi ve meraklarınızı doğrudan söyleyerek sizleri ne kadar tatmin ettiğine bağlıdır. Telefon konuşmasını oldukça kısa tutmak en faydalı olanıdır. Bir insanın telefonda günlerce hatta aylarca tanımaya çalışırsanız konuştuğunuz kişi iyi ve doğru kişi olsan bile kaybedersiniz. Tefefon konuşmaları uzadıkça doğru kişi size kötü kişi gibi gelmeye başar.

Tanışmada dikkat edilmesi gerekenler nelerdir

Erkek veya kadın tanışmaya karar verdi. Whatsabın da saçma sapan resimler varsa kurnazlığın belirtilerindendir. Telefonun tuşlarına bastınız ve sonuna kadar çaldırdınız sonunda telefona bakmadı kurnazlık belirtilerindendir. Karşılıklı telefonda konuşma şansı buldunuz ve konuşmaya başladınız. Yalan söyleme olasılığını hissettiğinizde vazgeçebilirsiniz. Görüşmek istiyorsunuz fakat görüşmeden önce zaman kaybı olmasın diye görüntülü arama yapmak istiyorsunuz, biri digerine süpriz olsun görüştüğüm de görürsün diyorsa hiç şüphe yoktur ki sıkıntı vardır. Görüntülü aramayı istemeyen kişiden hemen vazgeçebilirsiniz. bu kişi doğru kişi değildir. Görüntülü konuşma da gerçekleşti görüşme zamanı geldiğinde biri diğer kişiye zamanında gelmediyse, görüşmeye zamanında gelmediyse o kişiden hemen vazgeçebilirsiniz. Çünkü ilk görüşmede sorumluluktan sınıfta kalmıştır. Sayabileceğim bir çok dikkat edilmesi gerenken basit şeyler var ama şimdilik ilk aklıma gelenler bunlar.

Benimle tanışmak isteyen bayan arkadaşlar lütfen iletişime tıklayınız.

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum” için 5 yorum

 • Temmuz 4, 2020 tarihinde, saat 12:53 am
  Permalink

  mesut ben atletik yapılı beyim 0541.355 1761 guzel.bir arkadaslik icinde tanismak isterim sizde isterseniz bekliyorum iyi gunler

  Yanıtla
 • Haziran 24, 2020 tarihinde, saat 12:24 pm
  Permalink

  mrn be hasan karagözlü esmer bugdaytenli bir bayanı arıyorum

  Yanıtla
 • Haziran 20, 2020 tarihinde, saat 9:04 pm
  Permalink

  Ben Mustafa ciddiye alınacak bir mesaj bırakmak istiyorum. Lütfen ne istediğini bilen kriterlerime uygun kişiler beni rahatsız ederse memnun olurum. İki taraf içinde gereksiz zaman kaybı olmasın.
  KİŞİSEL BİLGİLERİM
  40 yaşındayım, hiç evlilik yapmadım, alkol sigara kullanmıyorum, muhafazakar biriyim, yüz sima ma, fiziksel görüntüme güvenir ve bakımlı biriyim. 35 yaşına kadar hiç evlenmemiş olan ciddi bayanlarla evlilik düşünüyorum. Giyim tarzına dikkat eden saçı açık bayanlarla da evlilik yapmayı düşünüyor konuşmak tanışmak istiyorum. Kilo takıntım da olduğundan bakımlı kilosu olmayan kadınlarla izdivaç düşünüyorum.
  Lütfen mesajımı 2-3 kere okuyun ondan sonra arayın. benim kişisel bilgilerime uygun olan ciddi bayanla tanışmak istiyorum. Benim kaybedecek zamanım yok çünkü çok ciddiyim. 0544 693 2391 MUSTAFA

  Yanıtla
 • Haziran 6, 2020 tarihinde, saat 8:36 am
  Permalink

  Adım MUSTAFA İSTANBUL’da oturuyorum, yaşım 40 – boy 175 – kilo 78 ne istediğini bilen ciddi bayan arkadaş arıyorum. Alkol ve sigara kullanmıyorum. Mesleğim web tasarımcı ve tıbbi malzeme tedarikçisiiyim. Bu arada da bekarım, bekar olduğuma inanmayanlar kesinlikle rahatsız etmesin. Özel numaradan arayanlar telefonunuza kesinlikle bakmıyorum. Erkek veya diğer cins insanlar lütfen aramasın numaranızı engelliyorum. Samimi kadınların beni aramasını bekliyorum. Her vakit arayabilir veya whatsaptan yazabilirsiniz.

  Yanıtla
 • Mart 18, 2020 tarihinde, saat 10:30 am
  Permalink

  Dost.aryan.bayanlar.ist.sancaktepe..

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir