Olgun erkek arıyorum diyen bayanlar

Olgun erkek arıyorum diyorsanız hemen benimle iletişime geçebilirsiniz. 0536 492 38 37 ben hakan 7/24 sadece bayanlar arayabilirsiniz. Biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Yaşım gereği ve hayat tecrübem olsun her konuda mütevazi iletişim kurabilen olgun bir adamımdır. İnsan haklarına, önce kendime ve karşımdakine saygı gösteren bir kişiliğim vardır. Yaşım 40 bekarım hiç evlilik yapmadım. Sağlık sektöründe faaliyet göstermekteyim. Bağımsız çalışan kendi yağımda kavrulan bir gencim. Alkol ve sigara kullanmıyorum. İlgilendiğim kadınlar sadece bekar olanlarınızdır. 40 yaşına kadar olan tüm bayanlar benimle konuşabilir birbirimize şans verebiliriz. Olumsuzluk uyumsuzluk vs olduğunda zaten konuşmayı kabul etmiyorum vede sonradan asla rahatsız etmiyorum. istanbul içi görüşme yapıyorum. istanbul dışı arkadaşlıklara kapalıyım zaman kaybı olur.

Genel özelliklerim nelerdir

 • Oturduğum il / ilçe: İstanbul – Anadolu yatkası
 • Evli- bekar: Bekar – Hiç evlilik yapmadım
 • Alkol sigara kullanıyor musunuz? Hayır kullanmıyorum
 • Eğitim düzeyi: Anadolu üniversitesi – 4 yıllık işletme mezun
 • Askerlik Durumu: Yaptı
 • İlişkisi var mı? Hayır hiç kimseyle ilişkim yoktur
 • Ne iş yapıyorsunuz: Kendi işim sağlık sektörü (tıbbi cihaz tedarikçisi)
 • Aradığınız ilişki türü: Kısa süreli ilişki – Uzun süreli ilişki (tercihim uzun süreli ilişkidir)
 • Aradığım kişi: Bayan arkadaş arıyorum, Kilosuna dikkat eden bakımlı güven veren 20 – 40 Yaş arası bayan arkadaş arıyorum.

Olgun erkek arıyorum tanışma süreci nasıldır

Fotoğrafımı telefonda konuştuğum bayan arkadaşa uygun görürsem paylaşıyorum. Telefonumda resim yok kamera yok gibi karşı tarafın güvenini sarsacak hilelerde bulunmayınız. Çünkü kimse salak değil. Özel numaralardan arayanlar karşı tarafa büyük saygısızlık yapıyorsunuz. Bu sebepten dolayı özel numaradan aramalarınızı cevaplamıyorum.

Güven doğruluk konusunda sizlere yüzde yüz güven verebilirim. Ancak fiziksel olarak birbirimizden hoşlanır mıyız görüşmede belli olur. İlk tanışma telefonda başlar ve olumlu devam ederse en uygun zaman da görüşme olur. ilk görüşmede her şey ayyuka çıkar, tamam mı devam mı o zaman belli oluyor zaten.

İlk telefonda konuşulacak şeyler bellidir. Bir kaç saat sonra konuşulacak bir şey kalmaz. Ben sihirbaz değilim şapkadan tavşan çıkartayım. Erkeklerin yalan söylememesi için gereksiz konuşmalar yapmasını beklemeyin. Gereksiz konuşmalar uzadıkça ciddiyet azalır. 2 tarafta net olduğundan daha sağlıklı ilişkiler kurulabilir diye düşünüyorum. İlk canlı görüşmeyi en yakın zamanda (2-3 gün içinde) görüşmekte fayda vardır. En yakın zamanda görüşmek 2 partner birbirini ne kadar önemsediğini söyledi. Benimle tanışmak isteyen güzel bayanlar beni hemen arayabilirsiniz. 0536 492 38 37 Hakan

Olgun erkek arıyorum diyen bayanlar” için 4 yorum

 • Mart 25, 2020 tarihinde, saat 1:57 am
  Permalink

  Mrhb bayanlar ben istanbuldan yaş37 evliyim evli mutsuz ilgi görmeyen güvenilir gizli bayan arkadaş arıyorum

  Yanıtla
 • Mart 2, 2020 tarihinde, saat 10:47 am
  Permalink

  Selam.sezgin.k.yas.46.tasmak.isteyen.arasin.eylenmeyi.sevenler.ist.sancaktepe.

  Yanıtla
 • Şubat 9, 2020 tarihinde, saat 2:02 pm
  Permalink

  Merhaba Ben Yaşar Şanlıurfa Da Yaşıyorum kendine güvenen bayanlar arasın 18 20 aarası

  Yanıtla
 • Şubat 2, 2020 tarihinde, saat 3:13 pm
  Permalink

  Slm ben kerem 178boy 75 kilo yanlız yasiyan biriyim konya ve çevresi 30 yaş üzeri bayanla tanışmak isterim güven içerisinde dürüst her konuda anlasabiliriz dürüst sağlıklı iletişim güven içerisinde diğer illerden tanışmak isteyen bayanlar bu numaradan ulaşabilirsiniz çağrı msj günün 24saati müsait opuldunuz gurusmek üzere ok

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir