Evlilik isteyen bayanlar profil bilgilerim çok özeldir

Evlilik düşünen bayanlar ben Mustafa 40 yaşında İSTANBUL da yaşıyorum. Boy 170 kilo 78 kg’dir. Hiç evlilik yapmadım. Fiziksel olarak bir problemim yoktur. Oldukça bakımlı giyimine özen gösteren biriyim. İş olarak hasta yatağı satışı yapıyorum. Muhafazakar aileden yetiştirildim manevi yönüm ağır basar. Hiç evlenmemiş bekar kadınlarla tanışmak uyum olduğu takdirde acilen evlilik düşünüyorum. Evlilik konusunda çok ciddi olduğum için detaylı yazmaya özen gösterdim.

Evlilik kriterlerim nelerdir

Yaş kriteri; yaş kriteri yazmak aslında çok doğru değildir. Genel olarak evlilik yaş kriterim 22-38’dir.

Medeni durumu; bekar olması hiç evlenmemiş olmalıdır. Ben bekarım hiç evlenmedim. Bekara bekar yakışır.

Muhafazakar olması; Sünni olması

Giyim tarzı; Açık veya kapalı fark etmez. Kapalı olması tercih sebebidir. Açık olursa giyim tarzı çok şehvetli olmamalı klasik sade giyim tarzı olmalıdır.

Bağımlılık kriteri; Alkol ve sigara kullanmadığım için evleneceğim kişi alkol ve sigara kullanmıyor olması lazım. Çocuklarımın annesine sigara yakışmaz;-)

İstanbul ve çevresi; İzdivaç yapacağım kişi İSTANBUL içi ve yakın çevreler olmalı, uzak illede ki arkadaşlarla yapılan izdivaç genelde zaman kaybı olur. Profil bilgilerim ve kriterlerime çok iyi örtüşen ciddi bayanlar arayabilirsiniz.

Arayış ne olmalı: Evlenme arzusunda olan ciddi düşünen kadınlarla konuşmak istiyorum. Arkadaşlık, kısa süreli ilişki, uzun süreli ilişki gibi arkadaşlık arayışında olanlar beni rahatsız etmesin. Arayışı evlilik olanlar olursa isabetli olur.

Görüşme Şartlarım

Cevapsız çağrıları kesinlikle açmıyorum, bu tarz yaklaşımları olanların zihniyeti apaçık ortadadır. Amaçları sadece içinde bulunduğu zamanda eylenmek, dalga geçmek, ahlaksızlıklar yapmaktır. Bu sebeplerden ötürü cevapsız çağrılar umrum da olmaz. Cevapsız çağrılar karşı tarafa verdiğin önemi değeri yansıtır. Benden başka herkesi özelden arayabilirsiniz.

Telefon konuşmalarını çok uzun tutmuyorum. Profil bilgilerimi titizlikle yazdım. Yazdıklarımın haricinde ekstra sürprizle karşılaşmazsınız. Bir insanı tanımak için aylarca yıllarca telefonda konuşmaya gerek yoktur. Kişi zaten kendini belli eder. Telefon görüşmelerim 2-3 gündür. 4. ve 5. günden sonra görüşme talep etmekteyim. Görüşme işin ciddiyetini artırır. telefon görüşmelerini uzun tutmak isteyenler olursa ciddi düşünmediklerinden kaynaklanıyor olarak düşünüyorum.

Sanal ortamdan evlilik olur mu

Sanal ortamdan evlilik şöyle olur. Benim yazdıklarımla örtüşen, niyeti ciddi olan kadınla evlilik olur. Tadına da doyum olmaz. Fakat bu ciddi evlilik amaçlı profilim bir fark oluştursun diye hassasiyetle yazdım. Genelde bana yazan kadınların %90′ ı sorunlu oluyor. Bu sebepten dolayı ilerleme kaydedemiyorum. Profil bilgilerimle örtüşen ciddi düşünen kadınların aramasını gerçekten istiyorum. profil bilgilerimle kriterleriniz örtüştüğü taktirde hayatın en mutlu kadını olacaksınız.

İlan sayfamı hangi amaçla oluşturdum

Niyetim çok temiz ve ciddi ama çevremdeki insanlar kendi özelliklerime ve onların kriterlerine uygun değilim. Bu yüzdende evlilik konusunda ilerleme kaydedemiyorum. Evlenilecek erkek veya kadını marketten veya mağazadan alış veriş yapar gibi parayı bastırarak alamayız. Eğer para çözüm olsaydı kriterlerime en uygun kişi için en çok parayı verirdim. Evlilik kriterinde para veya kariyer benim için asla ölçü olamaz. Ben ne kadar zengin olursam olayım karşımdaki kadının kriterlerine uygun değilsem ve gönlü bana kaymamışsa benim zenginliğim beş para etmez. Aynı şekilde kriterlerime uygun olamayan kadın hoşlanmadığım kadının zenginliği benim için önemsizdir. Buradan şu anlaşılıyor ciddi evlilikte para makam ölçü olmamalı, maalesef şimdiki zamanda kişinin karekterine öncelikle bakılması gerekirken tam tersi cebine ve kariyerine bakılıyor. İnternetteki amacım ciddi kadınlar tarafından fark edilmek benim kafa yapım benim yüreğim gibi hisseden kadınlarla tanışmak asıl amacımdır. Güzel niyetim bir kaç yakın çevremdekilerle sınırlı olmamasını düşünüyorum. İnternet ortamında kendimi çok kişiye fark ettirmek ve benimle uyumlu olabilecek kişilerle tanışmak istiyorum. Sonucunda sonu mutlu sonla biten evlilik istiyorum. Allah herkesin kalbine göre versin. İlan sayfam site yöneticisi tarafından onaylanmıştır.

One thought on “Evlilik isteyen bayanlar profil bilgilerim çok özeldir

  • Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 1:11 pm
    Permalink

    MERABA BEN MERT YAŞ 38 BENDE Bİ BAYAN ARKADAŞLA TANIŞMAK İSTERİM YAŞ OLARAK BENDEN KÜÇÜK VEYA BÜYÜK OLABİLİR ÖNEMLİ OLAN SEVGİ VE SAYGI İÇİNDE ANLAŞABİLMEK UZAKLIK BENİM İÇİN SORUN OLMAZ KARŞILIKLI OLURSA HERYERDE YAŞANILIR TANIŞMAK İSTEYEN BUYRUN TEL NO 0535 770 68 43 İLK BAŞTA TEL NO VERMEK İSTEMEYEN GİZLİ NOYA AÇIK HOŞCAKALIN.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir