Ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar

Ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar ben yusuf 0536 492 38 37. İstanbul’da yaşayan veya yolu İstanbul’a düşenler için kendimi tanıtmak isterim.

İstanbul’da yalnız yaşıyorum. Yaş takıntım yoktur. Özel hayatında renkli biriyim. 30 yaşındayım. Kişisel olgunluğu önemsiyorum. Sesimin hoş olduğunu söylerler 🙂 Sempatik mizaçlı biriyim. Görüntü takıntım yok, hepimizin olumsuz yönleri olabiliyor. Güvenmeyi ve güvenilmeyi önemsiyorum.

Ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar kişisel bilgilerim

Kişisel bakımı önemsiyorum. Atletik bir fiziğim var. Fakat uzun boylu veya kilolu biri değilim. 171 boy – 70 kg endeksindeyim. Kilomu da yaşımı da göstermiyorum. Kiloyu ve boyu da önemsemediğimi bilmenizi isterim. Bu görüşmememiz için bir sebep olamaz. Bilginiz olsun.

Üniversite ve yüksek lisans eğitimini falan tamamlamış biriyim. Herhangi bir iş problemim yok. Okumayı, gezmeyi ve sohbet etmeyi severim. Tanıdığım insan sayısı çok fakat hayatımdaki insan sayısı az. Kaliteli insanları kendime daha yakın tutuyorum. Kalite demek benim için dış görünüş, giyim, fiziki özellikler değil. Tamamen karakter. Kimseyi giyinişi ile yargılamam. Kapalı veya açık olması tercihine tamamen saygı duyarım. İnsanların bir duruşunun ve prensiplerinin olması elbette çok güzel. Tercihlerimi de kapalılık veya açıklık etkilemez. Olduğu gibi kabul etmek ve edilmek mutluluk sebebi benim için. İnsanların geçmişleri ile ilgilenmiyorum. Takıntım yoktur bu konuda. Şu an ve gelecekle alakalı sohbet etmeyi daha keyifli buluyorum.

Paylaşmayı severim. Kıskançlık, haset, kin, sanat niyet ve gösteriş gibi şeyleri taşımayan biriyim. Sevişiyorum taşınyanlardaki da maalesef. Güven önemli. Samimiyet önemli. Dürüstlük önemli. Önemli bir konuyu daha belirtmek istiyorum. Tanışacağım maddi bir problemi olmazsa memnun olurum. Bunun sebebi ilişkinin çıkar ilişkisine dönüşmesini istemediğim için. Ultra zengin biri değilim. Karşımdaki bileşim işini, parasını, ırkını önemsemiyorum. Önemsediğim şey güzel bir insan. İlgilendiğim şey güzel bir insan.

Özel hayat noktasında ise kadınımı mutlu etmeyi bilen birisiyim. Bu konuda da anlayışlı biri olduğumu bilmenizi isterim. Aklınızdan ne geçiyor? İşte onu yaşatacak adamım diyeyim gerisini siz anlayın. Cinselliği sadece yatakta yaşayan biri değilim.

Bana telefon numaramdan veya whatsapp numaramdan ulaşabilirsiniz.
Tel: 0536 492 38 37 yusuf

Arkadaşlık sitesi iletişim

Ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar” için 4 yorum

 • Aralık 15, 2019 tarihinde, saat 8:53 pm
  Permalink

  Bahçelievler oturmaktayım özel bir sağlık kuruluşunda çalışmaktayım yanlız yasiyan biriyim benimle bir ev arkadaşı arıyorum

  Yanıtla
 • Aralık 11, 2019 tarihinde, saat 7:36 pm
  Permalink

  Ben cesur yaş 30 bekarim boy 1 75 kg 75 hobiler spor yapmak kitap okumak müzik yapmak kitap okumak müzik dinlemek gezmek eğlenmek seyahat etmek için whatsap numaram bu sıfır eğlenmek için bayan arkadaş arıyorum muşluyum Muş’ta yaşıyorum

  Yanıtla
 • Kasım 23, 2019 tarihinde, saat 11:24 pm
  Permalink

  selam ben mustafa 35 yaşında bekarım, 20 – 35 yaş arası erkek arkadaş arayan bayanlarla tanışmak istiyorum. iletişim whatsapp numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

  Yanıtla
 • Kasım 22, 2019 tarihinde, saat 12:05 pm
  Permalink

  Merhaba cesur ve güzel hanımlar ben istanbuldan murat tatlı bayanlarla tanışmak arkadaşlık-dostluk kurmak istiyorum İSTANBUL tercihimdir.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir