ARKADAŞLIK İLANI VER

Arkadaşlık ilan sayfası oluşturmak için bilgilerinizi destekarkadasariyoru@gmail.com meal adresine atmanız yeterlidir. Tüm sayfaların altına da ayrıca arkadaşlık yorumları girebilirsiniz. Yorumlara arkadaşlık ilanı bırakmak ve arkadaşlık sayfası oluşturmak ücretsizdir. Detaylı bilgi için yazının devamını lütfen okuyunuz.

Resimli arkadaşlık sayfası nasıl oluşturabilirim

Resimli ilan sayfası oluşturmak ücretsizdir. İlerleyen zamanlarda iletişim bilgilerinizde kısıtlamaya gidilmeyecektir. Oluşturduğunuz ilan sayfasını silmek için bize meal atmanız yeterlidir.

Kadın erkek fark etmez resimli ilan sayfası oluşturabilirsiniz.

Resimli ilan sayfası oluşturmak için; İsim, hangi ilde oturduğunuz, iletişim numaranız veya meal adresinizi destekarkadasariyorum@gmail.com meal atmanız gerekmektedir.

İlan mesajınızı ahlak kuralları çerçevesinde istediğiniz kadar yazabilirsiniz. Mesaj yazmada kısıtlama yoktur.

PROFİL RESMİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Telefonla yatay çekim yapmak resmin tamamını doldurması için önemlidir. Profil resminin boyutu yükseklik 205 pixcel yatay 390 pikseldir. Resim çekerken telefonu dik tutarak fotoğraf çekmeyiniz. Dik çekerseniz profil resminin sağ ve sol taraflarında boşluklar kalır. bu durum profil resminizin kötü görünmesine neden olacaktır. Resmi çekerken telefonu yatay tutarak resim çekip, resmin boyutlarını site yöneticisi photosopta ayarlayacaktır.

Yorumlara bırakılan arkadaşlık ilanı admin onayından geçer

  • Mesajlarda iletişim numarası bırakanların kendilerine ait olup olmadığını admin inceler.
  • İlan mesajı ahlak kurallarına uygun yazılması gerekmektedir. Mesajlarda müstehcen kelimeler admin onayından geçmez.
  • Bir telefon numarası ile bir adet isim kullanabilirsiniz.
  • Tüm sayfaların altına arkadaşlık ilan yorumu bırakabilirsiniz. Farklı isimler olmamak kaydıyla
  • Yorumları sonradan siteden kaldırmak istediğinizde destekarkadasariyorum@gmail.com adresine yaptığım yorumların silinmesini istiyorum demeniz yeterlidir.